Dobar rezultat srpskog šampiona u gostima. Ludogorec – Crvena Zvezda 2:2

FUDBAL

SJAJNE VESTI DONOSI CRVENA ZVEZDA

U prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu Šampiona, Crvena Zvezda je uspela da, na gostovanju Ludogorecu, ostvari sjajan rezultat. Upisali su se crno-beli 2 puta na semafor u Razgradu, a isto toliko puta i domaćin. Mogla je ekipa iz „Ljutice Bogdana“ da obezbedi još bolji rezultat ali Zvezda je odigrala slabo u odbrani.
Ovo je bila utakmica sa totalno različita dva lica Crvene zvezde. Ekipa Miodraga Božovića u prvom poluvremenu odigrala je veoma loše – defanzivno, neorganizovano i neambiciozno. U drugom poluvremenu bilo je daleko bolje, napadački, hrabro, što je i rezultovalo preokretom. Sjajni golgeteri Katai i Kanga pokazali su da mogu i da se na njih može računati u budućnosti.

Statistika

LUDOGOREC – CRVENA ZVEZDA 2:2 (1:0)
(Kafu 43, Kešeru 76 – Katai 47, Kanga 66)

Pogledajte sve golove sa utakmice Crvene Zvezde i Ludogoreca:

Crvena zvezda ima odličan rezultat pred revanš za sedam dana u Beogradu. Utakmica je na programu 02. avgusta 2016. godine, a obezbeđen je direktan TV prenos. Revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Šampiona će se odigrati u 20:30h na Marakani, a karte se u prodaju puštaju sutra.