SJAJNE VESTI NA BLIC: Raspored takmičenja u RIU 2016 za 12. dan (sreda, 17. avgust)

ATLETIKA, KOŠARKA  
SJAJNE VESTI NA BLIC: Raspored takmičenja u RIU 2016 za 12. dan (sreda, 17. avgust)



SJAJNE VESTi – RIO 2016

Sledi raspored takmičenja Srbije u Riju za sredu 17. avgust, 12. dan Igara (po srednjeevropskom vremenu):

Ovo je raspored naših olimpijki i olimpijaca danas.

14.00 tekvondo – 49kg preliminarne borbe 1/16 Tijana Bogdanović

14.00 kajak K2 1000m – kvalifikacije – m M. Tomićević, M. Zorić

14.30 atletika desetoboj 100m – m Mihail Dudaš

14.30 tekvondo -49kg prelim. borbe 1/16 Tijana Bogdanović

14.37 kajak K2 200m – kvalifikacije – m N. Grujić, M. Novaković

14.51 kajak K1 500m – kvalifikacije – ž D. Ružičić-Benedek

15.00 tekvondo -49kg prelim. borbe 1/16 Tijana Bogdanović

*15.12 kajak K2 1000m – 1/2 finale – m M. Tomićević, M. Zorić

15.30 tekvondo – 49kg preliminarne borbe 1/16 Tijana Bogdanović

*15.34 kajak K2 200m – 1/2 finale – m N. Grujić, M. Novaković

15.35 atletika desetoboj dalj – m Mihail Dudaš

*15.48 kajak K1 500m – 1/2 finale 1 i 2 – ž D. Ružičić-Benedek

15.55 atletika 800m kvalifikacije – ž Amela Terzić

*16.00 tekvondo – 49kg preliminarne borbe 1/16 Tijana Bogdanović

*16.30 tekvondo – 49kg preliminarne borbe 1/16 Tijana Bogdanović

*17.00 tekvondo – 49kg preliminarne borbe 1/16 Tijana Bogdanović

18.15 atletika desetoboj kugla – m Mihail Dudaš

18.30 tekvondo – 49kg preliminarne borbe 1/16 Tijana Bogdanović

*20.00 – 21.30 tekvondo – 49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović

*22.00 – 22.30 tekvondo – 49kg 1/2 finale Tijana Bogdanović

22.45 atletika desetoboj vis – m Mihail Dudaš

Posle ponoći

*01.00 tekvondo – 49kg repesaž Tijana Bogdanović

* 02.00 tekvondo – 49kg – borba za medalje Tijana Bogdanović

02.15 atletika skoko u dalj – FINALE – ž Ivana Španović

02.20 atletika desetoboj 400m – m Mihail Dudaš

*03.00 tekvondo – 49kg – FINALE Tijana Bogdanović

03.15 košarka – muškarci – četvrtfinale Hrvatska – SRBIJA

SREĆNO!



Odgovor

Vaša email adresa nije potvrđena.